O firmie

Firma P.P.H.U. „REG-MET” Ewa Barańska istnieje od 1991 roku. Początkową działalnością była  branża usługowo handlowa jak również meblowa. W 1998 roku rozpoczęliśmy współpracę z koncernem Constructor Group Polska Sp. z o.o. Asortyment ten cechował się dużą jakością, ale także bardzo wysoką ceną. Dlatego też, od 10.2001 do 04.2002 opracowywaliśmy regały jezdne z polskim producentem, gdzie zostało wykorzystane nasze długoletnie doświadczenie w tej branży. Obecnie regały produkowane są w całości z surowców polskich, przez polskich pracowników, i nie ustępują jakością regałom zagranicznym. Współpraca ta pozwoliła na znaczne obniżenie ceny w stosunku do importowanych regałów. Jesteśmy wyłącznym i autoryzowanym dystrybutorem na terenie Polski. 

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę odpowiedzialną za kontakty handlowe, projekty i kosztorysy oraz profesjonalną ekipę montażystów i serwisantów.  

Specjalizujemy się w sprzedaży mebli metalowych:

  • meble biurowe, meble socjalne,
  • meble medyczne, meble warsztatowe,
  • regały

Głównym asortymentem firmy są regały przesuwne i stacjonarne. Zastosowanie koncepcji systemu regałów przesuwnych pozwala na zwiększenie powierzchni przeznaczonej na składowanie dokumentów niemal do 100% w stosunku do tradycyjnych regałów stacjonarnych. Naszym priorytetem jest ciągle doskonalenie i podnoszenie jakości wykonywanych usług, dlatego tez poszerzyliśmy naszą ofertę o usługi serwisowe pogwarancyjne każdego typu regałów.

  • Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę odpowiedzialną za kontakty handlowe i projekty.
  • Proponujemy profesjonalne usługi w zakresie pomiarów, projektów i wyceny.
  • Chętnie podejmiemy współprace i zaproponujemy najbardziej efektywne rozwiązanie.

Przykład zagospodarowania archiwum o powierzchni 16m2