Regały specjalizowane dostosowane do potrzeb klienta

Regały specjalizowane firmy Reg-Met wykonywane są na wymiar. Z tego względu zyskują coraz więcej zwolenników, gdyż łatwo dopasować je do indywidualnych potrzeb poszczególnych klientów. Do wyboru są zarówno modele w formie stacjonarnej, jak i przesuwnej, ale również pogwarancyjny serwis regałów skupiający się na drobnych usterkach i generalnych remontach sprzętu.

Produkcja odbywa się w Polsce, a do przygotowania produktów producent używa wyłącznie krajowych surowców charakteryzujących się niezwykle wysoką jakością. Regały specjalizowane na zamówienie to przede wszystkim oferta skrojona na miarę oczekiwań klientów różnych branż.

Regały specjalizowane – meble na zamówienie. Co proponuje firma Reg-Met?

Reg-Met to oferta skierowana do każdego klienta, który potrzebuje wyposażyć obiekt lub lokal w regały specjalizowane. Firma dokłada wszelkich starań, aby produkt i usługa spełniały oczekiwania wszystkich odbiorców. W skład oferty wchodzi pomiar, projekt i realizacja zamówienia zgodnie z ustalonymi wytycznymi. Meble te są zawsze wyceniane i projektowane indywidualnie, ponieważ w ten sposób producent jest w stanie wykorzystać powierzchnię każdego lokalu w najwyższym stopniu i dopasować finalny wyrób do oczekiwań odbiorcy. Jak wiadomo, każdy obiekt oraz potrzeby jego użytkowników są inne. Z tego względu najlepszym rozwiązaniem nie są gotowe meble, ale regały na zamówienie, których wymiary dostosowane są do konkretnych produktów i zastosowania.

Oferta Reg-Met to regały przesuwne napędzane korbą trójramienną wyposażone w blokadę położenia, która zapewnia pewność i bezpieczeństwo obsługi. Szczególną zaletą tych modeli jest to, że znacznie zwiększają powierzchnią przeznaczoną na składowanie papierowych dokumentów. Firma oferuje również regały specjalizowane stacjonarne – magazynowe, służące do składowania towarów – oraz sklepowe, służące jako element wyposażenia witryn sklepowych i reklamowych.

Sprzedaż regałów specjalizowanych – podsumowanie

Oferta Reg-Met to regały specjalizowane wykonywane na zamówienie, dzięki czemu dostosowywane są one do potrzeb klientów, konkretnej specyfiki pomieszczeń oraz rodzaju zastosowania. Warto pamiętać, że meble na zamówienie są o wiele wygodniejsze w użytkowaniu niż gotowe regały magazynowe. Dzięki właściwie dobranym wymiarom i parametrom służą przez wiele lat i są w pełni bezpiecznymi elementami wyposażenia magazynów, sklepów, hal oraz innych obiektów, w których należało zastosować ten właśnie rodzaj mebli.